فنگ شویی در منازل با استفاده از سقف کشسان

فنگ شویی در منازل با استفاده از سقف کشسان

سقف کشسان یکی از مهم ترین متریال در منازل است که کاربرد های متنوعی دارد. سقف های کشسان معمولاً از جنس PVC ساخته می شوند و برای تولید آنها از برخی مواد افزودنی به عنوان فیلر محصول نیز استفاده خواهد شد.

مهمترین اصول در خصوص استفاده از سقف های کشسان این است که در دکوراسیون منزل می توان این متریال را به نوعی با فنگ شویی مرتبط ساخت. در ادامه این مقاله توسعه افراز هوراد می‌ خواهیم مهمترین ارتباطات بین سقف های کشسان و اصول فنگ شویی را بررسی کنیم.

سقف کشسان چیست؟ چه ارتباطی با فنگ شویی دارد؟

سقف کشسان چیست؟ چه ارتباطی با فنگ شویی دارد؟

سقف کشسان نوعی متریال برای استفاده در سقف ها و دیوارهای منازل است که با توجه به پیشرفت صنایع شیمیایی در تولید متریال مختلف، بسیار محبوب شده است. به طور کلی این پوشش می تواند باعث افزودن زیبایی و جذابیت خاصی به سقف ها و دیوارهای شما شود.

اگر این ماده در دیوار استفاده شود، نام دیوار کشسان نیز به آن اطلاق خواهد شد. به طور کلی روش های مختلفی برای تولید سقف های کشسان وجود دارد، اما مهم این است که ما کیفیت نهایی محصول را ببینیم و آن را حس کنیم.

 

مزایای خرید سقف کشسان

در دکوراسیون منازل مدرن، استفاده از سقف های کشسان بسیار محبوب شده است؛ به طوری که شما میتوانید به راحتی این سقف ها را نصب کرده و به راحتی آن را جابجا کنید. علاوه بر این، هزینه مورد نیاز برای خرید سقف کشسان سرمایه گذاری شما برای زیباتر کردن دکوراسیون در آینده است.

شما می توانید با خرید یک بار سقف های کشسان، نیاز خود از تغییر دکوراسیون متوالی را مرتفع بسازید.
یکی از مهمترین نکات در خصوص سقف کشسان این است که می‌توان این سقف ها را به نوعی با اصول فنگ شویی مرتبط دانست!

می دانیم که اصول فنگ شویی مرتبط با چندین اصل کنار هم قرار گرفته اند که باعث می شوند دکوراسیون منازل با دقت و زیبایی بیشتری انجام شود. این خود باعث می شود تا جذابیت دکوراسیون منزل شما روز به روز بیشتر شود و شما حس زیباتری از زندگی در اتاق های مختلف خانه خود داشته باشید.

در ادامه می خواهیم مهمترین ارتباطات میان فنگ شویی و استفاده از سقف های کشسان را به شما نشان دهیم.

مزایای سقف کشسان در فنگ شویی دکوراسیون منزل

مزایای سقف کشسان در فنگ شویی دکوراسیون منزل

استفاده از متریال مختلف در دکوراسیون منزل بدون در نظر گرفتن اصول خاص، شاید در ابتدا جذاب به نظر برسد، اما در ادامه قطعاً دلسرد کننده خواهد بود! استفاده از سقف های کشسان می تواند قوانین جالبی را از اصول فنگ شویی در دکوراسیون منزل شما پیاده کند، یعنی شما بدون در نظر داشتن اصول خاص، می توانید زیبایی روزافزون منزل خود را حفظ کنید.

علاوه بر این، حضور مهمانان در منزل شما نیز با رضایت ایشان همراه خواهد بود. زیرا ناخودآگاه آنها هم این اصول را دریافت می‌کنند و تاثیر سقف کشسان و ارتباط آن با فنگ شویی روی آنها نیز حس خواهد شد. در ادامه، ۶ ارتباط مهم برای سقف های کشسان و فنگ شویی را بررسی خواهیم کرد.

پیشنهاد می شود این شش اصل را تا انتها بخوانید تا بتوانید دید جالبی نسبت به انواع سقف کشسان داشته باشید.

1. قابلیت جابجایی سقف کشسان یک اصل فنگ شویی را برقرار می کند!

می دانیم که یکی از اصول مهم برای فنگ‌شویی، اصل یین یانگ است. این اصل بیانگر این است که اگر در یک بخش از منزل یک طرح خاصی قرار دادید، پس از مدتی آن را جابجا کنید تا قرینه آن در سمت دیگر منزل نیز وجود داشته باشد.

رعایت این نکته باعث می‌شود تا دکوراسیون منزل شما هم تنوع بیشتری پیدا کند و هم از لحظات قرینه بودن بتواند به راحتی اصل فنگ شویی را رعایت کند.

معمولاً جابجایی متریال درون منزل برای تغییر دکوراسیون، با هزینه همراه است. حال اگر شما بتوانید از این هزینه‌ ها بکاهید، آیا ارزش ندارد سقف های کشسان را برای تنوع بیشتر و زیبایی فوق العاده آنها خریداری کنید!؟

2. می توانید طرح دلخواه برای سقف کشسان سفارش دهید.

یکی دیگر از مزایای مهم برای سقف های کشسان، این است که شما می توانید طرح دلخواه خود را انتخاب کنید. با توجه به این که حس درونی نسبت به دکوراسیون منزل یکی از مهم‌ترین اصول فنگ شویی است، شما می توانید با سفارش طرح دلخواه خود این اصل را نیز پیاده کنید.

معمولاً با مراجعه به فروشگاه های مختلف دکوراسیون در سراسر کشور شما با طرح های از پیش تعیین شده و چاپ شده همراه می شوید که نقشی در طراحی آن ندارید. اما با خرید سقف های کشسان می توانید طرح دلخواه خود را چاپ کنید و هر جا که خواستید از آن استفاده کنید.

3. زیبایی فضای منزل با استفاده از سقف های کشسان

همیشه زیبایی و جذابیت یکی از مهمترین اصول در دکوراسیون منزل بوده است. چه در قوانین فنگ شویی و چه به صورت عامیانه، زیبایی می تواند یکی از مهمترین بخش های دکوراسیون باشد که شما باید در اولویت امور قرار دهید. استفاده از انواع سقف کشسان به دلیل متریال جالب و مدرن آنها، می‌تواند باعث افزایش این جذابیت برای منزل شما شود.

سقف کشسان | توسعه افراز هوراد

4. تمیزی همیشگی به فنگ شویی ربط دارد!

یکی از مهمترین اصول در فنگ شویی سلامت و تمیزی دائمی است؛ یعنی شما با تمیز نگه داشتن منزل می توانید یک قدم بزرگ در زیباسازی دکوراسیون منزل بردارید. این خود باعث می شود تا علاوه بر اینکه منزل شما دارای ویژگی های مهم باشد، همیشه تمیز باشد و نیاز به پاکیزگی سخت و طاقت فرسا نداشته باشیم!

این به این دلیل است که سقف های کشسان از متریال PVC ساخته شده اند که برای تمیز کردن متریال نیاز به تلاش زیادی نخواهید داشت. فقط کافی است پارچه مورد نظر را بردارید و یک بار روی سقف بکشید. کار شما تمام است و پاکیزگی بی‌نظیری به منزل خود اعطا خواهید کرد.

5. نورپردازی مناسب درون منزل با سقف های کشسان

استفاده از سقف کشسان می‌تواند نورپردازی دکوراسیون منزل شما را به طرز شگفت آوری زیباتر کند! یکی از اصول مهم در فنگ شویی نیز ارتباط نور و انعکاس آن با زندگی ما انسان ها است. در اصول فنگ شویی استفاده از آینه می تواند باعث افزایش زیبایی دکوراسیون منزل شود.

این به این دلیل است که آینه انعکاس نور بسیار زیادی در خود ایجاد می‌کند. حال اگر ما بتوانیم این انعکاس نور را با روش دیگری مثل خرید سقف کشسان انجام دهیم، قطعا نتیجه بسیار جالبی به ما خواهد داد!

6. ترکیب رنگ های بی نظیر در اتاق ها نوعی فنگ شویی قوی است!

ورود به دنیای رنگ ها و استفاده از آنها در زندگی روزمره می تواند نتایج بسیار جالبی برای ما به همراه داشته باشد. لازم به ذکر است که زبان رنگ ها و شناخت آنها یکی از مهمترین اصول فنگ شویی و زیباتر سازی دکوراسیون ها هستند.

حال اگر ما بتوانیم از از رنگ های خاصی برای سفارش سقف های کشسان استفاده کنیم، می توانیم اصول فنگ شویی را به خوبی رعایت کنیم. نکته دیگر این است که استفاده از رنگ های مختلف در متریال سقف های کشسان می‌تواند با دیگر متریال درون منزل نیز ست شود که خارق العاده است!

جمع بندی

در این مقاله از مقالات توسعه افراز هوراد به بررسی ارتباط سقف کشسان و اصول فنگ شویی پرداختیم. گفتیم که دکوراسیون منزل اگر طبق اصول فنگ شویی انجام شود، ناخودآگاه روی ما تاثیرات بسیار مثبتی خواهد گذاشت که ما آن را در زندگی روزمره حس می کنیم.

حال اگر از سقف های کشسان استفاده کنیم، می توانید این اصول را به صورت اتوماتیک در دکوراسیون منزل خود عملی کنید. این باعث می شود تا روز به روز به زیبایی و جذابیت منزل شما افزوده شود.
شما می توانید برای اطلاع از خرید و قیمت سقف کشسان با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید نظرات خود درباره فنگ شویی را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

فنگ شویی چیست؟

فنگ شویی یکی از مهم ترین اصول در دکوراسیون داخلی منازل است که خود شامل چند قانون می شود. برای مثال، نورپردازی مناسب، استفاده از رنگ ها، تمیزی دائمی و اصل یین یانگ چند مورد از فنگ شویی است.

جنس سقف کشسان چیست؟

سقف کشسان با استفاده از متریال مقاوم PVC تولید می شود. معمولا خلوص 95 درصد ماده PVC برای سقف های کشسان در نظر گرفته می شود.

مزایای خرید سقف کشسان چیست؟

خرید سقف کشسان مزایای زیادی دارد، از جمله، افزایش زیبایی منزل، کاهش هزینه های تغییر دکوراسیون، سفارش طرح دلخواه برای چاپ و پاکیزگی ساده و راحت.

سقف کشسان و فنگ شویی چه ارتباطی دارند؟

استفاده از سقف های کشسان می تواند باعث افزایش ترکیب رنگ، نورپردازی، زیبایی و پاکیزگی منازل شود. هر یک از این موارد، از اصول مهم فنگ شویی در دکوراسیون منازل هستند.

چرا سقف کشسان بخریم؟

خرید سقف های کشسان می تواند برای شما یک انتخاب دو سر برد باشد! شما با خرید سقف کشسان می توانید یک بار هزینه کنید و زیبایی و لوکس بودن خاصی به منزل خود ببخشید. هر زمان که خواستید نیز آن را جابجا کنید.