تولید چراغ خطی و دکوراتیو

تولید کننده چراغ خطی و دکوراتیو، از تولید تا نصب

در این مقاله، ما به نقش نورپردازی با استفاده از چراغ‌های خطی و دکوراتیو در فضاهای مدرن و امروزی خواهیم پرداخت؛ در ادامه نیز یکی از معتبرترین شرکت‌های تولید کننده چراغ خطی را معرفی نموده و به بررسی آن می‌پردازیم.

امروزه در عرصه دکوراسیون داخلی، نور یکی از عناصر اساسی در زمینه معماری و طراحی داخلی محسوب می‌شود. به همین جهت نیز امروزه به نور و ابزارهای نورپردازی محیط توجه ویژه‌ای می‌شود. به محک تجربه اثبات شده است که نور، نقشی اساسی در جلوه نمودن رنگ‌ها و ابعاد یک فضا دارد. علاوه بر آن با استفاده از نورپردازی می‌توان حال و هوای گوناگونی در یک فضا به وجود آورد.

برای مثال با تعبیه نور کم و استفاده از از ابزار نور پردازی آویز و نقطه‌ای می‌توان حال و هوایی اسرار آمیز در یک فضا ایجاد کرد. بسیاری از کافه‌ها از این ترفند برای نورپردازی خود استفاده می‌نمایند تا تجربه‌ای متفاوت از فضا برای مشتریان خود ایجاد نمایند.

چراغ خطی مدرن

تولید کننده نور خطی برای نورپردازی فضاهای مدرن

توسعه افراز، شرکت تولید کننده نور خطی با استفاده از تکنولوژی روز چراغ‌های خطی با بازده بالا و مصرف پایین انرژی ارائه می‌دهد. در نتیجه با استفاده از این چراغ‌ها برای نورپردازی فضا می‌توان مصرف انرژی را به حداقل رساند. در عینی که بازده و عمر مفید چراغ حفظ می‌شود. استفاده از این تجهیزات نوری به محیط زیست زیانی وارد نمی‌کند و هزینه‌‌های شما را کاهش ‌می‌دهد.

ظاهر مدرن و زیبا

لاین نوری توسعه افراز هوراد با تنوع گسترده ای از طرح‌ها و مدل‌ها، بهترین ابزار برای ارتقاء جذابیت و زیبایی فضای خارجی و داخلی است. چراغ‌های خطی توکار و روکار از یک وجه دکوراتیو بوده و از وجه دیگر نور مورد نیاز شما در فضا را تامین می‌نماید و چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌نماید.

به وجود آوردن حال و هواهای گوناگون در فضا

نورپردازی می‌تواند موجب به وجود آمدن حال و هوای مختلف در یک فضا گردد. تولید کننده چراغ‌ خطی، چراغ‌هایی در رنگ‌ها، ابعاد و حالات متنوع تولید می‌نماید. هر یک از این رنگ‌ها و ابعاد، اتمسفر ویژه‌ای در فضا ایجاد نماید. برای مثال استفاده از تجهیزات نوری با رنگ‌های ملایم و در ابعاد کوچک در افراد حاضر در فضا احساس آرامش ایجاد می‌نماید.

ظاهر مدرن و زیبا چراغ خطی

توسعه افراز هوراد، تولید کننده چراغ خطی

توسعه افراز هوراد، مجموعه‌ای از خدمات در حوزه دکوراسیون داخلی و خارجی ارائه می‌دهد. این مجموعه هم‌چنین تولید کننده چراغ خطی و دکوراتیو است. این مجموعه به عنوان یکی از پیشرو ترین‌‌ها در حوزه نورپردازی و به ویژه تولید کننده نور خطی شناخته می‌شود. یکی از دلایل این شهرت، کیفیت بالا در تولید و نصب چراغ خطی توسط توسعه افراز است.

این شرکت با داشتن سابقه‌ی درخشان و نیروی انسانی متعهد و باتجربه ، توانسته است خدمات تخصصی و محصولات نوآورانه و باکیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.از بارزترین ویژگی‌های محصولات این مجموعه می‌توان به طراحی مدرن و چشم‌نواز، مصرف پایین انرژی و عمر مفید بالا اشاره نمود.

توسعه افراز هوراد برای برطرف کردن نیازهای گوناگون مشتریان خود، امکان دریافت تنوعی از خدمات را برای ایشان  میسر نموده است.برخی از این خدمات شامل مواردی چون پشتیبانی‌های پس از فروش ، نصب و اجرای تجهیزات نوری و مشاوره با مسئولان فروش پیش از سفارش محصول است.

چراغ خطی در محل کاری

کاربرد چراغ‌های خطی

توسعه افراز هوراد، تولید کننده لاین نوری، محصولاتی متناسب با انواع کاربردها و فضاها ارائه می‌دهد. در ادامه به برخی از کاربردهای چراغ خطی درمحیط‌های گوناگون پرداخته‌ایم.

نورپردازی نماهای ساختمان

چراغ‌های خطی یکی از بهترین گزینه‌ها برای نورپردازی نمای منازل مسکونی، آپارتمان‌ها و ساختمان‌های عمومی محسوب می‌شود. نورپردازی نما می‌تواند جلوه دوچندانی به جزئیات کار شده در نما ببخشد. به‌ویژه در تاریکی شب که جزئیات نمای ساختمان‌ها دیده نمی‌شود.

نورپردازی نما ساختمان با چراغ خطی

نورپردازی داخلی

چراغ‌های خطی توکار و روکار در نورپردازی فضای داخلی منازل مسکونی، فضاهای تجاری و صنعتی به کار می‌روند. توسعه افراز هوراد، تولید کننده نور خطی، این چراغ‌ها را برای اجرا در نقاط مختلف ساختمان، مانند سقف، دیوار و کف در زوایای تعبیه می‌نماید. این نحوه اجرای نورپرداز حس و حال مدرن و خلاقانه‌ای به فضا خواهد بخشید.

 نورپردازی داخلی با چراغ خطی

نورپردازی در فضای باز

نورپردازی یکی از مهم‌ترین فاکتورها در ایجاد امنیت در فضاهای باز است و به همین جهت اهمیت ویژه‌ای می‌یابد.چراغ‌های خطی یکی از تجهیزات نوری مناسب برای فضاهای بازمانند باغ‌، پارک‌ها و محوطه‌ی باز آپارتمان‌ها به شمار می‌رود.

توسعه افراز، تولید کننده چراغ خطی، این تجهیزات را به صورت رو کار و توکار، در ابعاد مورد نیاز شما تولید می‌نماید. این چراغ‌ها در نقاط مختلف نصب می‌شوند. برای مثال چراغ خطی را حتی می‌توان در کف نیز استفاده نمود و علاوه بر تامین نور مورد نیاز و ایجاد امنیت، جلوه‌ی چشم‌گیری نیز به فضا بخشید.

نورپردازی فضا باز با چراغ خطی

راهنمای کامل نصب چراغ خطی

نصب و اجرای تجهیزات نوری تقریبا مهمترین مرحله در اجرای نورپردازی است.در ادامه مراحل نصب چراغ خطی توسط توسعه افراز هوراد را بیان نموده‌ایم.

انتخاب محل دقیق و مناسب برای نصب

در اولین مرحله نصب پروژه چراغ خطی، باید ابتدا مکان مورد نظر برای نصب چراغ خطی به صورت دقیق مشخص شود. پس از آن باید اطمینان حاصل نمود که این مکان، سطحی صاف و دارای مقاومت مناسب برای نصب چراغ باشد.

اندازه زدن و نصب پایه‌

در مرحله‌ی بعد مکان مورد نظر برای نصب چراغ، اندازه گیری شده و محل مناسب برای کارگذاری پایه‌های چراغ مشخص می‌گردد. پس از کار گذاشتن و در جای قرار گرفتن پایه‌ها، استحکام و تراز بودن آن‌ها بایست بررسی گردد.

اتصال کابل‌ها

پس از نصب پایه‌ها در پروژه چراغ خطی، باید سیم‌های برق را به چراغ متصل نمود. در نصب چراغ خطی دقت می‌گردد تا سیم‌های برق متصل شده به چراغ قابل مشاهده نباشند. اصطلاحا مخفی کار شده باشد.

نصب چراغ

چراغ‌ها با دقت به پایه‌هایی که از پیش در جای خود قرار گرفته‌اند؛ پیچ می‌شود. پس از آن از استحکام اتصال چراغ‌ها به پایه اطمینان حاصل می‌گردد. هم‌چنین در این مرحله چک می‌شود که جهت نوردهی چراغ مناسب است یا خیر.

اتصال به برق

پس از نصب پایه و اتصال چراغ به آن، کابل‌های چراغ به منبع برق متصل می‌گردد. در این مرحله بایست تمام موارد ایمنی رعایت گردد تا خطرات احتمالی اتصالی برق و برق‌گرفتگی وجود نداشته باشد.

تنظیمات نور چراغ خطی

پس از نصب چراغ خطی توسط توسعه افراز و اتصال آن به برق با رعایت احتیاط می‌توان زاویه و شدت نور را به  دلخواه شما تنظیم نمود تا چراغ‌ها به شیوه‌ی مورد نظر شما نور را پرتاب کند.

تست نهایی و عیب یابی

در مرحله‌ی نهایی، از درست عمل کردن چراغ‌ها در پروژه چراغ خطی اطمینان حاصل می‌گردد و اتصالات بار دیگر چک می‌شوند. در صورت هر گونه مشکل در این مرحله تعمیر و یا تنظیم مجدد صورت خواهد گرفت.

نصب کنترل کننده

این مرحله اختیاری است. چنانچه مایل باشید می‌توان کنترل کننده‌هایی خودکار نصب نمود. این کنترل کننده‌ها شما را قادر می‌سازد از راه دور نورپردازی چراغ را تنظیم نمایید.

نصب مناسب چراغ‌های خطی می‌تواند جلوه‌ی بی‌نظیری به فضا بدهد. در نصب چراغ خطی، تکنیسین‌های با تجربه این مجموعه علاه بر نصب دقیق چراغ در محل خود، از رعایت ملزومات ایمنی نیز اطمینان حاصل می‌نمایند.

چراغ خطی مدرن

قیمت چراغ خطی و راهنمای خرید

چراغ‌های خطی امروزه یکی از محبوب‌ترین تجهیزات برای نورپردازی داخلی فضاها و فضاهای محسوب می‌شود.بسیاری از افراد برای تصمیم قطعی در رابطه با خرید مایل به برآورد قیمت چراغ‌ خطی هستند. اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید؛ در این مقاله عوامل موثر بر قیمت نهایی پروژه چراغ‌ خطی را تحلیل و ذکر نموده‌ایم.

عوامل موثر بر قیمت چراغ خطی

مدل و ابعاد و اندازه

ابعاد، اندازه و مدل چراغ خطی مورد استفاده شما در طراحی نورپردازی فضای خود رابطه مستقیم با قیمت تمام شده آن خواهد داشت. هرچه پروژه چراغ خطی شامل مدل‌های خاص‌تر و ابعاد مورد نیاز آن پروژه بالاتر باشد؛ قیمت نهایی گران‌تر خواهد بود.

متریال چراغ

هر چه چراغ از متریال مرغوب‌تر و با کیفیت‌تر استفاده گردد؛ قیمت نهایی نیز بالاتر خواهد بود.البته لازم است گوشزد کنیم که کیفیت متریال مورد استفاده توسط تولید کننده چراغ خطی در عمر مفید چراغ بسیار موثر است.یعنی ممکن است شما برای خرید محصول با کیفیت‌تر مجبور به پرداخت هزینه‌ی بالاتری باشید؛ اما آن محصول عمر مفید بیشتری برای شما خواهد داشت. در نتیجه نیازی به صرف هزینه مجدد برای تعویض آن نخواهد بود.

شدت روشنایی

چراغ‌های خطی با شدت نوری متفاوت تولید می‌گردند.شدت نور چراغی که انتخاب می‌نمایید بر قیمت تمام شده آن تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. هرچه چراغ خطی با شدت نوری بیشتری مورد نیاز شما باشد؛ قیمت نهایی نیز گران‌تر خواهد بود.

قابلیت کنترل

نور چراغ خطی را می‌توان با نصب کنترل‌های خودکار از راه دور تنظیم نمود.چنانچه مایل به استفاده از کنترل کننده‌های خودکار برای چراغ‌های خود باشید؛ قیمت چراغ خطی گران‌تر تمام خواهد شد .

نکاتی برای راهنمایی شما در خرید چراغ خطی

  • پیش از انتخاب محصول و تصمیم‌گیری برای خرید، نیاز نورپردازی برای فضای مورد نظر خود را به صورت دقیق مشخص نمایید تا از اتلاف هزینه جلوگیری گردد.
  • از کیفیت مواد اولیه محصول مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.قیمت چراغ خطی با کیفیت احتمالا از نمونه بی‌کیفیت آن بالاتر خواهد بود؛ اما در نظر داشته باشید که خرید محصول باکیفیت و با دوام از صرف هزینه مجدد جلوگیری می‌نمایند.
  • برای اطمینان بیشتر از انتخاب خود بهتر است با متخصصان حوزه نورپردازی نیز مشورت نمایید.برای مشاوره می‌توانید با مسئولین فروش مجموعه توسعه افراز هوراد، تولید کننده نور خطی ، ارتباط برقرار نمایید.
سخن آخر

امروزه نورپردازی به عنوان یکی از اصلی‌ترین عوامل در کیفیت تجربه افراد حاضر در فضا و حال‌ و هوای منحصر به فرد آن به شمار می‌رود.به همین جهت استفاده از تجهیزات نوری مدرن و به‌روز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

توسعه افراز هوراد، تولید کننده لاین نوری با مد نظر قرار دادن کیفیت، مصرف بهینه انرژی و طراحی مدرن و زیبا تجهیزات نوری تولید می‌نماید.تجهیزات نوری توسعه افراز در انواع پروژه چراغ خطی، از نورپردازی نماها تا نورپردازی در فضای داخلی ساختمان‌ها و فضاهای باز به کار می‌رود. در این مقاله در رابطه با موارد متعددی چون کاربردهای چراغ خطی، نصب و قیمت آن توضیحاتی ارائه دادیم که امیدواریم برای شما مفید بوده باشد.

مخاطبان عزیز از همراهی شما تا انتهای این مقاله ممنونیم. نظرات و سوالات خود را از طریق بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

Rate this post