نورپردازی نما (Facade Lighting Design)

امروزه با توجه به سرعت بالای تکنولوژی در عرصه نورپردازی و تولید چراغ هایی با طول عمر بسیار بالا و امکان تولید نورهای خطی و پرتابی با زوایای دلخواه، باعث شده موضوعی به نام بعد دوم معماری نما مطرح گردد که همان نورپردازی در شب می باشد، و از این طریق جهت نمود زیبایی های پنهان و نورپردازی موردی منطبق بر المان های نما براساس معماری منظر، نوع کاربری و موقعیت جغرافیایی استفاده می شود که می تواند به زیباترین شکل ممکن ارتباط بصری ناظر و نما را میسر سازد .
شرکت توسعه افراز هوراد در راستای ارائه خدمات نورپردازی یک تیم حرفه ای را با تکیه بر دانش فنی، انجام طراحی مناسب، استفاده از محصولات کمپانی های معتبر و بکار گیری گروه اجرایی متخصص، در جهت طراحی و اجرای پروژه های نورپردازی نمای کشور گرد هم آورده است .
متریال مورد استفاده در نورپردازی نما رابطه مستقیم با نوع مصالح مورد استفاده در نما دارد. در ساختمان های با نمای کلاسیک و رومی استفاده از چراغ های پرتابی مشابه جت لایت و وال واشر، بهترین گزینه برای نمایان ساختن المان های نما می باشند و استفاده از چراغ های خطی هوشمند (SMD Pixel) در نماهای مدرن شامل نمای شیشه ای( Frame less و Face cap )، سرامیک یا کامپوزیت مناسب تر می باشد.

وال واشر :
از برند Bridgelux با بدنه آلومینیومی و دیفیوزر ضد بخار و IP65

نورپردازی هوشمند نما :
از برند sanan و با استفاده از LED Pixel

جت لایت :
از برند Cree با بدنه آلومینیوم و لنز شیشه ای ضد بخار و IP65

چراغ خطی نما:
از برند  Hondel Lightingبا بدنه آلومینیومی و ماژول SMD از برند  Cree و ترانس Edison و IP65

گالری تصاویر